Texas Instruments
型号:
BQ25175YBGR
封装:
6-DSBGA
批次:
-
描述:
STANDALONE 1-CELL 800-MA LINEAR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1115
$1.1115
10
$0.99085
$9.9085
25
$0.9405
$23.5125
100
$0.772635
$77.2635
250
$0.722228
$180.557
500
$0.638248
$319.124
1000
$0.50388
$503.88
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Battery Pack Voltage | 4.35V (Max) |
| Charge Current - Max | 800mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DSBGA |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 6-XFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 6.6V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current |
| Interface | - |
| Base Product Number | BQ25175 |