首页 / 扬声器 / BR1506L025YN16M
minImg
BR1506L025YN16M
Seltech
型号:
BR1506L025YN16M
品牌:
Seltech
描述:
SPEAKER 16OHM 20MW TOP PORT 70DB
库存 : 52
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 450 Hz ~ 8 kHz
Shape Rectangular
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 20 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 450Hz
Mfr Seltech
Material - Cone Polyethylene Naphthalate (PEN)
Efficiency - Type Sensitivity
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 70.00
Operating Temperature -
Termination Spring Contacts
Size / Dimension 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type General Purpose
Power - Max 50 mW
Port Location Top
Package Tray
Impedance 16 Ohms
Efficiency - Testing 1W/1m