Rohm Semiconductor
型号:
BR24C04-MN6TP
封装:
8-SOP
批次:
-
描述:
IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
10
$0.5244
$5.244
25
$0.48678
$12.1695
50
$0.48431
$24.2155
100
$0.43016
$43.016
250
$0.42465
$106.1625
500
$0.418247
$209.1235
1000
$0.407075
$407.075
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 512 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Memory Size | 4Kbit |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | BR24C04 |