BR3JBR100
Stackpole Electronics Inc
型号:
BR3JBR100
描述:
RES 0.1 OHM 5% 3W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.602" L x 0.065" W (15.30mm x 1.65mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 mOhms
Series BR
Power (Watts) 3W