BRL3225T150M
Taiyo Yuden
型号:
BRL3225T150M
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1210
描述:
FIXED IND 15UH 530MA 570MOHM SMD
库存 : 804
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 530 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 570mOhm Max
Series BR, L Type
Inductance 15 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 20MHz