BRQM100-DDTA-C
Autonics
型号:
BRQM100-DDTA-C
品牌:
Autonics
描述:
SENSOR REFLECTIVE 100MM NPN
库存 : 831
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 60°C (TA)
Ingress Protection IEC IP67
Sensing Distance 3.937" (100mm)
Response Time 1ms
Output Configuration NPN - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Reflective, Diffuse
Light Source Infrared (850nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series BRQ
Voltage - Supply 10V ~ 30V