BRS100-18RJ8
Riedon
型号:
BRS100-18RJ8
品牌:
Riedon
描述:
BRAKING RESISTOR SLIM 100 WATT 1
库存 : 41
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Clad
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 260ppm/°C
Size / Dimension 3.543" L x 3.150" W (90.00mm x 80.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 18 Ohms
Series BRS
Power (Watts) 100W