BRT120-50RJ8
Riedon
型号:
BRT120-50RJ8
品牌:
Riedon
描述:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 120W
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Clad
Height - Seated (Max) 1.634" (41.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Size / Dimension 7.165" L x 0.866" W (182.00mm x 22.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 50 Ohms
Series BRT
Power (Watts) 120W
Package / Case Radial, Rectangular Case
Coating, Housing Type -
Mfr Riedon
Features Moisture Resistant
Failure Rate -
Package -
Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)