Samtec Inc.
型号:
BSE-020-01-L-D-A-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.472
$5.472
10
$4.96565
$49.6565
25
$4.70364
$117.591
50
$4.59401
$229.7005
100
$4.37532
$437.532
250
$3.828424
$957.106
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BSE |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Base Product Number | BSE-020 |