BSPM3690WER
Eaton - Bussmann Electrical Division
型号:
BSPM3690WER
描述:
VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
用户指南
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 600VAC
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Form Base + Module
Approval Agency CE, KEMA
Mounting Type DIN Rail
Product Status Obsolete
Current - Discharge (Max) (8/20µS) 25 kA
Series BSPM
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) 15 kA
Type Type 2
Voltage - Protection Level (VP) (2416) 3 kV