Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.675
$34.675
10
$28.975
$289.75
100
$26.077595
$2607.7595
250
$24.4625
$6115.625
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 59.5in² (384cm²) |
| Color | Translucent - Blue |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 9.449" L x 6.299" W (240.00mm x 160.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.4 lbs (635 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | BT |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 3.543" (90.00mm) |
| Package | Box |