WeEn Semiconductors
型号:
BT134W-600E,115
封装:
SC-73
批次:
-
描述:
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.45125
$4.5125
100
$0.33687
$33.687
500
$0.264708
$132.354
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 15 mA |
| Configuration | Single |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-73 |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Mfr | WeEn Semiconductors |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BT134 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 1 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 10A, 11A |