BTA48-12S12S
Bellnix Co., Ltd.
型号:
BTA48-12S12S
描述:
DC DC CONVERTER 12V 1.5W
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 76V
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case 10-SMD Module, 7 Leads
Efficiency 80%
Mfr Bellnix Co., Ltd.
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.66" L x 0.65" W x 0.33" H (16.8mm x 16.6mm x 8.5mm)
Number of Outputs 1
Series BTA (1.5W)
Power (Watts) 1.5 W