BTFW30R-3RBTGE4LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
BTFW30R-3RBTGE4LF
描述:
CONN RCPT 30POS TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Active
Series BTFW
Connector Type Receptacle, Outer Shroud Contacts
Pitch 0.039" (1.00mm)