Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.749
$12.749
10
$11.3012
$113.012
25
$10.86648
$271.662
50
$10.43176
$521.588
100
$9.852165
$985.2165
250
$8.98282
$2245.705
500
$8.403301
$4201.6505
1000
$7.707854
$7707.854
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 160 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Base Product Number | BTH-080 |