Isabellenhuette USA
型号:
BVT-I-R0068-1.0
封装:
2512
批次:
-
描述:
RES 0.0068 OHM 1% 2W 2512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.47725
$14.7725
25
$1.37028
$34.257
50
$1.28953
$64.4765
100
$1.12841
$112.841
250
$0.967176
$241.794
500
$0.80598
$402.99
1000
$0.698516
$698.516
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | 0.029" (0.74mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 6.8 mOhms |
| Series | BVT |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |