BVT-V-R002-1.0
Isabellenhuette USA
型号:
BVT-V-R002-1.0
封装:
2512
描述:
RES 0.002 OHM 1% 5W 2512
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.119" W (6.35mm x 3.02mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 mOhms
Series BVT
Power (Watts) 5W