首页 / 固定电感器 / BWLD00181010220M00
minImg
BWLD00181010220M00
Chilisin Electronics
型号:
BWLD00181010220M00
描述:
INDUCTOR RF
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 14 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.039" W (1.80mm x 1.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.61Ohm
Series BWLD
Inductance 22 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 24MHz