首页 / 固定电感器 / BWNL00292522150K00
minImg
BWNL00292522150K00
Chilisin Electronics
型号:
BWNL00292522150K00
描述:
INDUCTOR RF
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 430 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.4Ohm Max
Series BWNL
Inductance 15 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 26MHz