首页 / 固定电感器 / BWVF00303015220T00
minImg
BWVF00303015220T00
Chilisin Electronics
型号:
BWVF00303015220T00
封装:
1212
描述:
INDUCTOR POWER
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm
Series BWVF
Inductance 22 µH