Bridgelux
型号:
BXDR-MP-80LW-U121A-01-A-12
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
80W SINGLE CHANNEL DRIVER, 0-10V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.4755
$34.4755
10
$31.7984
$317.984
25
$30.36922
$759.2305
100
$27.153565
$2715.3565
250
$25.90308
$6475.77
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Input (Max) | 382VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | cUL, cULus, FCC, UL |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.52" L x 1.75" W x 1.19" H (241.8mm x 44.5mm x 30.1mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 2.1A |
| Ratings | IP20 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Series | - |
| Power (Watts) | 80 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 86% |
| Voltage - Output | 20 ~ 50V |
| Standard Number | UL 8750 |
| Mfr | Bridgelux |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |