Bridgelux
型号:
BXRC-30G4000-C-73-SE
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB VERO WHT RND 3000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.3955
$9.3955
50
$9.05958
$452.979
100
$8.4246
$842.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 18.40mm Dia |
| Configuration | Round |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | 1.17A |
| Current - Max | 2.34A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 116 lm/W |
| Size / Dimension | 36.20mm Dia |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 4637lm (Typ) |
| Series | Vero® SE 18 Array |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Bridgelux |
| Features | - |
| Height | 3.60mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 34.1V |
| Package | Tray |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Base Product Number | BXRC-30 |