Bridgelux
型号:
BXRE-30G10F0-B-83
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED COB V10 F90 WM WHT SQ 3000K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.351
$4.351
10
$3.0742
$30.742
100
$2.517785
$251.7785
500
$2.122566
$1061.283
1000
$1.946902
$1946.902
2000
$1.866389
$3732.778
5000
$1.829795
$9148.975
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | 10.00mm Dia |
| Configuration | Square |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| Current - Test | - |
| Current - Max | 540mA |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 132 lm/W |
| Size / Dimension | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 2705lm |
| Series | V10 F90 Array |
| Temperature - Test | 85°C |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Mfr | Bridgelux |
| Features | Dimming |
| Height | 1.65mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 38V |
| Package | Tube |
| CCT (K) | 3000K |
| Base Product Number | BXRE-30 |