BYH12-100S02
Bellnix Co., Ltd.
型号:
BYH12-100S02
描述:
DC DC CONVERTER 100V 200MW
用户指南
Voltage - Input (Max) 16V
Product Status Active
Current - Output (Max) 2mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 11V
Package / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Efficiency -
Mfr Bellnix Co., Ltd.
Features Adjustable Output
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 250 V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.28" L x 0.80" W x 0.41" H (32.6mm x 20.4mm x 10.3mm)
Number of Outputs 1
Series BYH
Power (Watts) 200 mW