BZD27C11P RVG
Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
BZD27C11P RVG
封装:
Sub SMA
描述:
DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
库存 : 2439
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package Sub SMA
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 8.2 V
Series -
Package / Case DO-219AB
Power - Max 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms