BZT52B2V4LS-TP
Micro Commercial Co
型号:
BZT52B2V4LS-TP
封装:
SOD-323FL
描述:
Interface
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±3.16%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323FL
Current - Reverse Leakage @ Vr 120 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V
Mfr Micro Commercial Co
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms