BZT52B4V3HE3-TP
Micro Commercial Co
型号:
BZT52B4V3HE3-TP
封装:
SOD-123
描述:
500MW ZENER SOD-123
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123
Power - Max 410 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Mfr Micro Commercial Co
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms