BZV01/Z0000/10
Bulgin
型号:
BZV01/Z0000/10
品牌:
Bulgin
描述:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
库存 : 89
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 34.40mm x 70.10mm
Approval Agency CSA, ENEC, UL, VDE
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Material Flammability Rating UL94 V-0
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series Polysnap® BZV
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.039" ~ 0.118" (1.00mm ~ 3.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A