BZX384B47-E3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
BZX384B47-E3-08
描述:
DIODE ZENER 47V 200MW SOD323
库存 : 14772
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±2%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 32.9 V
Series BZX384
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 200 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 170 Ohms