BZX584B13-TP
Micro Commercial Co
型号:
BZX584B13-TP
封装:
SOD-523
描述:
DIODE ZENER 13V 150MW SOD523
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series -
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Mfr Micro Commercial Co
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms