BZX584C3V3-G3-08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
BZX584C3V3-G3-08
封装:
SOD-523
描述:
DIODE ZENER IND 300MW SOD523
库存 : 8000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Series BZX584C
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 200 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms