首页 / 单齐纳二极管 / BZX584C5V6-AU_R1_000A1
minImg
BZX584C5V6-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
型号:
BZX584C5V6-AU_R1_000A1
封装:
SOD-523
描述:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
库存 : 4380
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 2 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 200 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V
Mfr Panjit International Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms