BZX58550-C3V3X
Nexperia USA Inc.
型号:
BZX58550-C3V3X
封装:
SOD-523
描述:
BZX58550-C3V3/SOD523/SC-79
库存 : 20881
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 7.5 µA @ 1.5 V
Series -
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Mfr Nexperia USA Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms