首页 / 单齐纳二极管 / BZX84C27-AU_R1_000A1
minImg
BZX84C27-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
型号:
BZX84C27-AU_R1_000A1
封装:
SOT-23
描述:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
库存 : 2990
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 18.9 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max 410 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V
Mfr Panjit International Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms