BZX884-B30,315
Nexperia USA Inc.
型号:
BZX884-B30,315
封装:
DFN1006-2
描述:
DIODE ZENER 30V 250MW DFN1006-2
库存 : 337
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006-2
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Series Automotive, AEC-Q100
Package / Case SOD-882
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V
Mfr Nexperia USA Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms