BZY93C9V1R
Solid State Inc.
型号:
BZY93C9V1R
封装:
DO-4
描述:
DO4 20 WATT ZENER DIODES
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 175°C (TJ)
Tolerance ±6.04%
Mounting Type Stud Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DO-4
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 6.2 V
Series BZY93
Package / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Power - Max 20 W
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V
Mfr Solid State Inc.
Package Box
Impedance (Max) (Zzt) 0.5 Ohms