首页 / 陶瓷电容器 / C0805C0G500-621JNE
minImg
C0805C0G500-621JNE
Venkel
型号:
C0805C0G500-621JNE
描述:
CAP CER 620PF 50V C0G/NP0 0805
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Venkel
Capacitance 620 pF