C0805X105K101T
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
型号:
C0805X105K101T
描述:
CAP CER 1UF 100V X7R 0805
库存 : 9143
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings -
Series MVC
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 1 µF