首页 / 陶瓷电容器 / C0805X7R250-104KNE
minImg
C0805X7R250-104KNE
Venkel
型号:
C0805X7R250-104KNE
品牌:
Venkel
描述:
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
库存 : 4156714
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Venkel
Capacitance 0.1 µF