TDK Corporation
型号:
C0816X7S0G105M050AC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1UF 4V X7S 0306
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2736
$2.736
50
$0.19133
$9.5665
100
$0.164065
$16.4065
500
$0.123063
$61.5315
1000
$0.103911
$103.911
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Bypass, Decoupling |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4V |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Size / Dimension | 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Series | C |
| Thickness (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Package / Case | 0306 (0816 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | Low ESL (Reverse Geometry) |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |