C0909A20-25PNY402
Cinch Connectivity Solutions
型号:
C0909A20-25PNY402
描述:
CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-25
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C