首页 / 陶瓷电容器 / C11AH120K-9UN-X1T
minImg
C11AH120K-9UN-X1T
Knowles Dielectric Labs
型号:
C11AH120K-9UN-X1T
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mfr Knowles Dielectric Labs
Capacitance 12 pF