首页 / 陶瓷电容器 / C1206C223K5RAC7210
minImg
C1206C223K5RAC7210
KEMET
型号:
C1206C223K5RAC7210
品牌:
KEMET
描述:
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
库存 : 8895
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings -
Series SMD Comm X7R
Thickness (Max) 0.035" (0.88mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KEMET
Capacitance 0.022 µF