C1206X103K102T
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
型号:
C1206X103K102T
描述:
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1206
库存 : 5510
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings -
Series HVC
Thickness (Max) -
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Capacitance 10000 pF