首页 / 陶瓷电容器 / C1206X7R500-105MNE
minImg
C1206X7R500-105MNE
Venkel
型号:
C1206X7R500-105MNE
品牌:
Venkel
描述:
CAP CER 1UF 50V X7R 1206
库存 : 744716
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Venkel
Capacitance 1 µF