首页 / 陶瓷电容器 / C1206Y5V500-104ZNE
minImg
C1206Y5V500-104ZNE
Venkel
型号:
C1206Y5V500-104ZNE
品牌:
Venkel
描述:
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1206
库存 : 844000
总价
  • 4000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Venkel
Capacitance 0.1 µF