首页 / 陶瓷电容器 / C1210X7R101-475KNE
minImg
C1210X7R101-475KNE
Venkel
型号:
C1210X7R101-475KNE
品牌:
Venkel
描述:
CAP CER 4.7UF 100V X7R 1210
库存 : 513000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series C
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Venkel
Capacitance 4.7 µF