C162ALBSGLW6WT33PAB1
Focus LCDs
型号:
C162ALBSGLW6WT33PAB1
品牌:
Focus LCDs
描述:
16X2 STN GRAY CHARACTER LCD
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Viewing Area 64.50mm L x 13.80mm W
Character Format 5 x 7 Dots
Controller Type SPLC780D
Text Color Black
Display Mode Transflective
Product Status Active
Character Size 4.35mm H x 2.95mm W
Series -
Display Format 16 x 2
Number of Characters 32
Display Type STN - Super-Twisted Nematic
Voltage - Supply 3.3V
Backlight LED - White
Background Color Gray
Dot Size 0.50mm W x 0.55mm H
Mfr Focus LCDs
Package Box
Outline L x W x H 80.00mm x 36.00mm x 13.50mm