首页 / 微控制器 / C167CSL16M3VCAFXQLA1
minImg
C167CSL16M3VCAFXQLA1
Infineon Technologies
型号:
C167CSL16M3VCAFXQLA1
封装:
P-MQFP-144-8
描述:
IC MCU 16BIT ROMLESS 144MQFP
库存 : 3795
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 14
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Core Processor C166
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Speed 16MHz
Program Memory Type ROMless
RAM Size 11K x 8
Number of I/O 111
Peripherals POR, PWM, WDT
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Oscillator Type External
Supplier Device Package P-MQFP-144-8
EEPROM Size -
Series C16xx
Package / Case 144-BQFP
Core Size 16-Bit
Mfr Infineon Technologies
Connectivity CANbus, EBI/EMI, SPI, SSC, UART/USART
Program Memory Size -
Package Bulk
Data Converters A/D 24x10b
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V