首页 / 陶瓷电容器 / C17AH3R9C-7ZN-X1T
minImg
C17AH3R9C-7ZN-X1T
Knowles Dielectric Labs
型号:
C17AH3R9C-7ZN-X1T
描述:
CAP CER 1111
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Temperature Coefficient P90
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series AH
Thickness (Max) -
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Mfr Knowles Dielectric Labs
Capacitance 3.9 pF